Polski Związek Motorowy podpisał umowę z PZU SA na mocy której wszyscy właściciele samochodów, które mają ponad 25 lat przy podpisywaniu polisy OC otrzymają aż 70% zniżki!

   Nie ma znaczenia czy właściciel posiada jakieś zniżki z tytułu bezszkodowej jazdy, nie są też wymagane tzw. żółte tablice. Jedynym warunkiem jest przynależność właściciela do któregoś z automobilklubów sfederowanych w PZM, na przykład do Automobilklubu Chełmskiego. Koszt wstąpienia do Automobilklubu Chełmskiego to 70 zł rocznie plus 20 zł jednorazowego wpisowego. Tymczasem na 70 procentowej zniżce można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

   W jaki sposób zapisać się do naszego klubu jest pokazane w dziale "dołącz do nas". Wszystkie procedury można bez problemu załatwić poprzez internet - deklarację należy przesłać na adres mailowy akchelmski@hoga.pl, a wpłatę składki 70 zł rocznie (i ewentualnie wpisowego 20 zł jednorazowo) wpłacić na konto nr 21 2030 0045 1110 0000 0236 3520. Po pewnym czasie, może to być nawet około miesiąca, odeślemy na adres pocztowy legitymację. Jeśli komuś się śpieszy to po zaksięgowaniu składki możemy mailem lub pocztą tradycyjną wysłać potwierdzenie członkostwa, które jest honorowane przez PZU.

Numer telefonu kontaktowego 502 342 117

 
 
.