Kuba Goral pierwszym liderem!

    Napisany przez prezes 2018-02-26 19:43:17 CET

W niedzielę 25 lutego zorganizowaliśmy Super Sprint MotoSession Pamięci Janusza Kuliga. Impreza przeprowadzona na terenie Targów Lublin zainaugurowała sezon samochodowej rywalizacji w okręgu lubelskim w roku 2108, choć tydzień wcześniej dopiero … oficjalnie zakończony został sezon 2017. Terminarz sportu samochodowego w okręgu na ten rok dostępny na stronie PZM (kliknij).

W mroźny dzień na starcie pojawiło się tylko piętnastu kierowców. Na szczęście oprócz mrozu dopisał również śnieg i kierowcy rywalizowali na wymagającej trasie. Warto podkreślić, że nie doszło do żadnych nieprzewidzianych zdarzeń i wszyscy ukończyli imprezę...

... W klasyfikacji generalnej najszybszy okazał się Jakub Goral (AK Chełmski, audi 80) przed Tomaszem Szyszką (niezrzeszony, subaru justy) oraz Wiktorem Bieńkiem (AK Chełmski, suzuki jimmy).

Warto zaznaczyć bardzo dobry występ Tomasza Szalasta (AK Chełmski, seat leon), który w debiutanckim starcie zajął miejsce tuż za podium.

Na starcie pojawił się dawno nie widziany Paweł Borzęcki, któremu zamiana lanosa na golfa na razie nie służy. Ale zobaczycie co będzie jak lanos wróci do sportu! smile.gif

W klasie pierwszej wygrał Tomasz Szyszko, w trzeciej Łukasz Nazar (AK Biłgorajski, honda CRX), a w czwartej oczywiście Jakub Goral. W klasie drugiej nikt nie wystartował.

PS. Dziękujemy Targom Lublin za udostępnienie obiektu i życzliwość. 

- WYNIKI - kliknij

:: 0

 
 
.