News: TURYSTYCZNIE W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

       Napisany przez prezes 2019-11-13 22:10:40 CET

Już po raz dwudziesty rocznicę odzyskania niepodległości uczciliśmy organizacją turystycznego rajdu samochodowego. W tegorocznej imprezie wzięło udział dwadzieścia pięć załóg i tylko jedna załoga, ze względu na udział niespełna rocznego dziecka nie stawiła się na mecie rajdu. Tradycyjnie uczestnicy otrzymali białoczerwone kotyliony i flagi na samochód.

Rozpoczęcie rajdu miało miejsce w Cafe Zorza. Tam po dopełnieniu formalności odbyła się odprawa załóg, a przed startem załogi napisały jeszcze testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz atrakcji turystycznych Polski. Na terenie Chełma odbyły się jeszcze dwie próby sprawnościowe i po nich załogi wyruszyły na trasę turystyczną, która prowadziła m. in. poprzez Hniszów, Świerże, Dorohusk i Husynne. Na trasie uczestnicy zwiedzali ciekawe miejsca oraz wykonywali zadania turystyczne postawione przez organizatora...

czytaj więcej...

:: 0News: Walne Zgromadzenie Członków Automobilklubu 2019

       Napisany przez prezes 2019-03-08 20:41:10 CET

Automobilklub Chełmski informuje o Walnym Sprawozdawczo-Wyborczym Zgromadzeniu Członków, które rozpocznie się w sobotę 23 marca o godz. 17:30 (drugi termin 18:00) w kawiarni artystycznej Decaffencja w Chełmie.

Przypominamy, że zgodnie z § 20 Statutu w Zgromadzeniu biorą udział członkowie zwyczajni mający opłacone aktualne składki członkowskie.

czytaj więcej...

:: 0Rally Sprint: Samochodowe granie

       Napisany przez prezes 2019-01-02 08:25:05 CET

Sztab nr 600 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy utworzony przez Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w samochodowym SuperSprincie, który rozpocznie się w niedzielę 13 stycznia 2019 o godz. 10:27 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie przy ul. Bieławin.

 

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, którzy chcą w bezpiecznych warunkach poczuć smaczek adrenaliny, podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów oraz oczywiście dołożyć swoją cegiełkę do doposażenia dziecięcych szpitalnych oddziałów specjalistycznych. Taki jest właśnie cel zbiórki 27. finału.

Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem...

 

czytaj więcej...

:: 0Rally Sprint: OSTATNI SUPER SPRINT ROKU 2018

       Napisany przez prezes 2018-12-11 12:50:44 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału SuperSprincie "Barbórka Chełmska", która rozpocznie się w niedzielę 16 grudnia o godz. 13:00 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej 32 w Lublinie.

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, którzy chcą w bezpiecznych warunkach poczuć smaczek andrenaliny, podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów oraz oczywiście zdobyć punkty do klasyfikacji końcowej Pucharu Okręgu.

Na uczestników czeka sześć prób sportowych, które zostaną poprzedzone zapoznaniem z trasą. Tym razem część prób zostanie rozegrana po zapadnięciu zmroku, co będzie dodatkowym wyzwaniem dla kierowców...

czytaj więcej...

:: 0


 
 
.