Puchary CARTMAXu rozdane!

    Napisany przez prezes 2013-07-04 21:31:39 CEST

Po prawie trzech miesiącach przerwy kierowcy znowu rywalizowali na Torze Lublin. Stawką były puchary CARTMAXu i punkty zdobyte podczas 15. rundy Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach. W imprezie wystartowało 46. kierowców. Mimo prognoz zapowiadających opady deszczu cała impreza odbyła się na praktycznie suchym asfalcie...

... Najlepszy wynik na pięciu próbach sportowych (z przewagą ponad piętnastu sekund) osiągnął Piotr Mizak (BMW e36), jednak startował w klasie Gość i nie był klasyfikowany w generalce. W tej sytuacji zwycięstwo przypadło Tomaszowi Krynicy (opel astra), za którym uplasowali się Michał Kwiatkowski i Michał Wenerski - wszyscy Automobilklub Chełmski.

W poszczególnych klasach najlepsi okazali się Andrzej Tchórzewski (fiat sc), Marek Dziubiński (honda civic), Tomasz Krynica, Michał Kwiatkowski i Piotr Mizak. Warto zaznaczyć, iż impreza przebiegła bardzo sprawnie - tym razem awarie i niespodziewane wyjazdy poza tor były sporadyczne.

Przypominamy, że trzej najlepsi kierowcy w każdej klasie dzięki sponsorowi tytularnemu zawodów będą mogli bezpłatnie pojeździć na Torze CARTMAX - zwycięzcy 30 minut, zdobywcy drugich miejsc 20 minut, a zdobywcy trzecich miejsc 10 minut. Po realizację nagród zapraszamy oczywiście do CARTMAXu.

 

:: 3

 
 
.