9. Turystyczny Rajd Samochodowy NIEDŹWIADEK

    Napisany przez prezes 2013-05-22 12:06:12 CEST

W niedzielę 2 czerwca 2013 roku Automobilklub Chełmski organizuje 9. Turystyczny Rajd Samochodowy NIEDŹWIADEK. Do udziału w tej samochodowej wycieczce zapraszamy wszystkich chętnych dysponujących dopuszczonym do ruchu samochodem oraz chcących ciekawie i atrakcyjnie spędzić czas. Impreza będzie zdecydowanie bliższa dobrej, rodzinnej zabawie niż sportowemu wyczynowi...

... Zbiórka uczestników o godz. 10:00 w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie przy ul. Granicznej 2a. Tam odbędzie się uroczystość otwarcia imprezy, a uczestnikom, którzy będą startować po raz pierwszy zostanie wytłumaczony sposób opisania trasy oraz zasady wykonania zadań i punktacji. Trasa rajdu liczy niespełna 80 km. Na trasie uczestnicy zwiedzą najciekawsze zabytki i osobliwości przyrody oraz będą mieli za zadanie odnaleźć kilka obiektów pokazanych na zdjęciach. Po starcie będzie rozegrana jedna próba sprawnościowa, a przed metą uczestnicy odbędą jeszcze krótki spacer po pięknym i mało znanym rezerwacie przyrody w pobliżu Krasnegostawu.

Ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z trasy. Później uczestnicy otrzymają zasłużony posiłek prosto z ogniska. Najlepsze załogi otrzymają bardzo oryginalne puchary i nagrody. Wszyscy na pamiątkę otrzymają turystyczne foldery.

Zainteresujcie się Państwo naszym rajdem, zapewniamy, że jest to naprawdę fajny pomysł na spędzanie wolnego czasu i mamy nadzieję, że będziemy się częściej spotykać podczas tego typu imprez.

- regulamin imprezy - klik

:: 2

 
 
.