18. Rajd Turystów Zmotoryzowanych BIELUCH

    Napisany przez prezes 2018-09-11 22:49:07 CEST

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 18. Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych BIELUCH, który odbędzie się w sobotę 15 września. Rajd będzie 3. rundą Turystycznych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM. Zbiórka uczestników o godz. 11:00 lub 12:00 w Cafe Zorza przy ul. Strażackiej 2 w Chełmie.

Różnica w godzinie zbiórki spowodowana jest tym, że organizatorzy zapraszają załogi (kierowców i pilotów) do odwiedzenia znanych chełmskich podziemi kredowych. Ci którzy chcą z tego bezpłatnego zaproszenia muszą się stawić w Cafe Zorza o godz. 11:00, pozostali godzinę zbiórki mają wyznaczoną na 12:00.

Załogi do podziemi wchodzą bezpłatnie, natomiast osoby towarzyszące w promocyjnej cenie 10 zł...

... Odprawa dla wszystkich załóg rozpocznie się o godz. 12:10, natomiast start wyznaczony po napisaniu testów nastąpi o godz. 12:45. Podczas odprawy zostaną podane wszelkie informacje niezbędne do pokonania trasy i wykonania zadań konkursowych. Trasa rajdu będzie wiodła z Chełma do Okuninki nad Jeziorem Białym, gdzie w ośrodku wypoczynkowym PKS nastąpi posiłek i zakończenie rajdu oraz ... opcjonalnie dalsze działania, czyli grill party i nocleg. Posiłek na mecie kosztuje 15 zł, grill party 30 zł, a nocleg 100 zł za pokój dwuosobowy. Wszystkie załogi otrzymają upominki, natomiast trzy najlepsze załogi oryginalne puchary i atrakcyjne nagrody. Rajd współfinansują Miasto Chełm, Województwo Lubelskie oraz Stowarzyszenie WeRwA - organizator atrakcyjnych wycieczek na Białoruś i Ukrainę. Natomiast w niedzielę z ośrodka PKS wystartuje rajd "Uroki Lubelszczyzny". Informacje o tej imprezie na stronie ZO PZM w Lublinie.

- regulamin imprezy - klik

:: 0

 
 
.