O puchary dyrektora WORD - ostatni RS przed dłuuugą przerwą

    Napisany przez prezes 2013-03-30 13:33:16 CET

Automobilklub Chełmski organizuje w niedzielę 7 kwietnia RallySprint o Puchary Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Zbiórka uczestników o godz. 13:00 na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej, wcześniej zapraszamy na trening Driveart'u. Impreza będzie 10. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach. Będzie to ostatnia możliwość pojeżdżenia na torze przed dłuuuugą przerwą, więc gorąco zapraszamy do udziału...

... Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. To znakomita szkoła jazdy w bezpiecznych warunkach. Po dopełnieniu formalności i odprawie odbędzie się krótki kurs pierwszej pomocy. Uczestnicy będą mogli rozwiązać specjalny test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, za który będą specjalne nagrody. Następnie kierowcy odbędą kilka przejazdów zapoznawczych, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych.

Po uroczystym zakończeniu imprezy uczestnicy będą mieli jeszcze sporo czasu, żeby sobie pojeździć po torze. Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm (plus ewentualnie klasa Gość).

Na najlepszych czekają puchary i medale, a spośród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany radiomagnetofon i wiele przydatnych upominków.

- schematy prób - klik

:: 7

 
 
.