Zaczynamy PKP, czyli Piękne KLasyczne Piątki

    Napisany przez prezes 2017-07-12 20:53:57 CEST

Zapraszamy na imprezę pod hasłem Piękny Klasyczny Piątek, czyli spotkanie właścicieli tzw. klasyków i pojazdów zabytkowych. Event rozpocznie się w piątek 28 lipca o godz. 19:00 na parkingu przy Parku Miejskim przy ul. Armii Krajowej. Klasyczny Piątek odbędzie się po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Już teraz zapraszamy na kolejne tego typu spotkanie, które odbędzie się 26 sierpnia w Noc Kultury - wyjątkowo w sobotę. Wjazd na imprezę jest oczywiście bezpłatny.

Do udziału w imprezie zaproszeni są właściciele wszystkich samochodów, które mają co najmniej dwadzieścia pięć lat. Tzw. żółte tablice nie są wymagane. Klasyczny Piątek będzie znakomitą okazją do integracji właścicieli starszych pojazdów, którzy swoich aut nie zamienili by na najnowsze modele samochodów oraz poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy, by ich pojazdy prezentowały się jak najlepiej. Będzie więc okazja by te auta można zobaczyć w całej okazałości.

Specjalna komisja przyzna tytuł "Auta 1. Edycji Pięknych Klasycznych Piątków". Przypomniemy również o możliwości zakupu znacznie tańszego ubezpieczenia OC dla starszych samochodów. Będzie również losowanie upominków dla uczestników spotkania.

:: 0

 
 
.