Super Sprint pamięci Janusza Kuliga

    Napisany przez prezes 2017-03-16 12:28:05 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza na Super Sprint Moto Session Pamięci Janusza Kuliga, który rozpocznie się w niedzielę 19 marca o godz. 10:00 na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Impreza będzie 1. rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM w Super Sprintach...

... Udział w zawodach jest otwarty dla wszystkich chętnych mających prawo jazdy i dysponujących dopuszczonym do ruchu samochodem, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji.

Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach w zależności od pojemności skokowej silnika: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm, a w dodatkowej klasie będą klasyfikowania kierowcy samochodów mających powyżej 25 lat. Uczestnicy muszą pamiętać, że muszą startować w kaskach. Na uczestników będzie czekało pięć prób sportowych, wcześniej oczywiście odbędzie się zapoznanie z trasą. Wpisowe w wysokości 40 zł dla członków Automobilklubu Chełmskiego, 50 zł dla członków innych klubów i 70 zł dla niezrzeszonych.

Dla najlepszych przewidziane są puchary i medale, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane albumy o Januszu Kuligu, które nie są już dostępne w sprzedaży. Trzej najlepsi kierowcy z każdej klasy otrzymają wejściówki na targi Moto Session, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia br.

:: 0

 
 
.