Rallysprint o Puchary Szkoły Dobrej Jazdy RALLY

    Napisany przez prezes 2016-11-30 19:09:39 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Rallysprincie o Puchary Szkoły Dobrej Jazdy RALLY, który będzie 14. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Rallysprintach. Impreza odbędzie się w dniu 11 grudnia 2016. Początek o godz. 10:00 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy WORD w Lublinie. Tam też odbędzie się pięć zaplanowanych prób sportowych...

... To znakomita okazja do tego by w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale także by poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Impreza jest oczywiście dostępna dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i dopuszczonym do ruchu samochodem.

W rallysprintach klasyfikowani są tylko kierowcy, jednak opcjonalnie dopuszczalny jest udział pilotów, pod warunkiem ukończenia przez nich 17 lat. Przypominamy, że startujący muszą korzystać z kasków przeznaczonych do sportu motorowego. Rallysprint zostanie rozstrzygnięty w klasyfikacji generalnej i czterech klasach (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Dodatkowe puchary przypadną najlepszym debiutantom.

- regulamin imprezy - klik

:: 0

 
 
.