Długa trasa na powitanie wiosny

    Napisany przez prezes 2013-03-20 11:56:22 CET

UWAGA! Jeśli ktoś lubi odkurzać, sprzątać i robić zakupy to niech dalej tego nie czyta. Natomiast jeśli ktoś zamiast wycierania kurzu z pucharów na półce woli zdobywać nowe puchary i powiększać swoje umiejętności to jest informacja właśnie dla niego. Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w RallySprincie Powitania Wiosny, który rozpocznie się w niedzielę 24 marca o godz. 12:30 na Torze Lublin...

...  Impreza nie będzie zaliczana do klasyfikacji końcowej Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach i weźmie w niej udział liczba kierowców ograniczona do 25. O zakwalifikowaniu do udziału w rallysprincie będzie decydowała kolejność nadesłania zgłoszeń online. Trzeba też pamiętać o tym, że będzie to przedostatnia okazja do rywalizacji na torze przed prawie trzymiesięczną przerwą. Ostatnia będzie miała miejsce 7 kwietnia, a później dopiero Festiwal Sportu Samochodowego w dniu 30 czerwca.

Trasa próby będzie tym razem znaaaacznie dłuższa od tej którą zazwyczaj pokonują uczestnicy. Klasyfikacja w klasach zostanie ustalona po przejeździe czterech prób sprawnościowych, natomiast kolejność w generalce zostanie ustalona po emocjonujących i widowiskowych wyścigach równoległych, do których zakwalifikuje się ośmiu najlepszych po części zasadniczej. Jak zwykle na najszybszych czekają puchary i medale, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody i upominki.

Więcej informacji wkrótce. Po imprezie będzie jeszcze sporo czasu na dodatkowe upalanie.

P.S. Jak pamiętacie początkowo w tym terminie planowaliśmy ostatnie Kryterium Asów Toru Lublin, jednak wszystko wskazuje na to, że będziemy z toru korzystać jeszcze po wakacjach i KA odbędzie się w tradycyjnym, grudniowym terminie.

Oczywiście najlepsi z Cyklu Zimowych RallySprintów zgodnie z zapowiedziami zostaną zaproszeni do udziału w tej imprezie.

- schematy prób - klik

- zgłoszenie on-line - klik

 

:: 32

 
 
.