9. runda Pucharu RallySprintów

    Napisany przez prezes 2016-06-14 17:52:42 CEST

Automobilklub Chełmski zaprasza na Samochodowy RallySprint "Zaimponuj rozwagą! Nie bądź drogowym idiotą!" który rozpocznie się w niedzielę 26 czerwca o godz. 10:00 w Centrum Handlowym WSCHÓD w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 102. Impreza będzie 9. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach...

... Wjazd na teren imprezy bramą przy poczcie, pierwszą od strony miasta. Impreza ma charakter ogólnodostępny, warunkiem startu jest posiadanie prawa jazdy przez kierowcę oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Jej celem jest poprawa umiejętności prowadzenia samochodu oraz wyzwolenie dużej dawki adrenaliny.

W ramach imprezy odbędzie się pięć przejazdów. Puchary czekają na trzech najlepszych kierowców w klasyfikacji generalnej i w czterech klasach w zależności od pojemności silnika (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane przydatne upominki. Wpisowe do udziału w imprezie wynosi 40 zł, członkowie Automobilklubu Chełmskiego z aktualnie opłaconą składką 30zł.

Pytania dotyczące rally sprintu można kierować pod numer telefonu 502 342 117.

Organizatorzy dziękują Fundacji CEMEX "Budujemy Przyszłość", Agencji METRO Reklama, pizzerii Halo Pizza i firmie SUNgraf za wsparcie oraz Centrum Handlowemu Wschód za udostępnienie terenu.

 

- regulamin imprezy - klik

:: 9

 
 
.