Panie na start!!

    Napisany przez prezes 2016-05-09 22:50:00 CEST

22 maja br. Automobilklub Chełmski wspólnie z redakcjami Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton zaprasza do udziału w Samochodowym Rajdzie Pań. Na zmotoryzowane panie czeka znakomita zabawa i trochę adrenaliny. Warunkiem koniecznym do startu w tej atrakcyjnej imprezie jest dysponowanie prawem jazdy przez kobietę-kierowcę i dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Na siedzeniu pilota może zasiadać mężczyzna. W samochodzie może jechać większa liczba osób, jednak wszystkie zadania konkursowe wykonuje tylko kierowca i pilot...

... Zbiórka uczestników będzie miała miejsce o godz. 10:00 w redakcji Super Tygodnia przy ul. Lubelskiej 31. Tam odbędzie się tzw. odbiór administracyjny, czyli podpisanie zgłoszenia i uiszczenie startowego w kwocie w wysokości 20 zł od załogi oraz odprawa, podczas której zostaną omówione wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy i podane zasady punktacji.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM. Następnie załogi wyruszą na trasę turystyczną na której zwiedzą m. in. Rejowiec i Krupe. Będą też starali się zlokalizować podane na zdjęciach obiekty, podać odpowiedzi na pytania turystyczne, wykonywać inne zabawowe zadania i pokonać samochodową próbę sprawnościową.

Całą rywalizacja będzie znacznie bliższe dobrej, rodzinnej zabawie niż sportowemu wyczynowi.

Meta rajdu zlokalizowana będzie w Restauracji Rybnej Pstrągowo, gdzie na uczestników będzie czekać ognisko z kiełbaskami, napojami i rybnymi pysznościami oraz piwem z browaru Jagiełło - oczywiście piwo tylko dla pilotów i pasażerów.

UWAGA! Liczba załóg jest ograniczona, o wpisaniu na listę startową będzie decydować kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy od wtorku 10 maja pod numerem telefonu 502 342 117 lub adresem mailowym akchelmski@hoga.pl. Warto się pośpieszyć bo wspaniała zabawa czeka!

:: 0

 
 
.